Nasz Zespół

 

Aleksandra Duda
Radca prawny, założyciel kancelarii, wpisana na listę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, gdzie w kwietniu 2004 r. uzyskała tytuł magistra prawa z ogólnym wynikiem bardzo dobry. Ukończyła studia doktoranckie na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach.
W latach 2004-2013 zdobywała doświadczenie zawodowe w kancelariach radców prawnych, kancelariach adwokackich oraz jako in-house lawyer w firmie budowlanej.
Specjalizuje się w szczególności w zakresie prawa cywilnego i gospodarczego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa budowlanego oraz prawa administracyjnego.

Dodatkowo posiada Certyfikat Księgowy nr 33905/2009 wydany przez Departament Rachunkowości Ministerstwa Finansów.
Biegle posługuje się językiem angielskim.

Kancelaria współpracuje z doświadczonymi radcami prawnymi oraz adwokatami, którzy swoją wiedzą i zaangażowaniem służą każdemu, kto potrzebuje konsultacji.

Dodatkowo kancelaria korzysta ze współpracy i szerokiej wiedzy profesjonalistów:

Ekonomiści / doradcy podatkowi:

  • Firma Usługowo – Handlowa Aleksander Hilbrycht – księgowi
  • W ramach oferty uzupełniającej, dla stałych klientów świadczymy usługi kompleksowego zarządzania finansami oraz budowania strategii działalności przedsiębiorstw. Usługi te świadczone są przez Tomasza Dudę doradcę podatkowego (Financial Manager). Jest on absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, kierunku Prawo oraz Wyższej Szkoły Zarządzania w Warszawie – The Polish Open University. Posiada tytuł Master of Business Administration (MBA).

Architekci:

  • Pracownia Architektury at11 -Wojciech Mamica
    Architekt posiadający wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i nadzorowaniu inwestycji.